Dymytry

6. března 2013 v 10:35 | Sabí |  Music
Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových riffech, melodických refrénech a sugestivním zpěvu


2004

Byla založena kapela Dymytry.

[editovat]2006

Vychází debutový multisingl s názvem Psy-Core.

[editovat]2007

Od této doby začíná intenzivní hraní na velkých hudebních festivalech a jiných menších akcích v České republice a jejich symbolem se stávají predátorské masky z dílny Národního divadla. Kapela si také zkusí roli předkapely na výročním koncertu Arakainu v pražském Edenu.

[editovat]2008

Kapela změnila managament. Za dobře odvedenou práci nového managementu mluví vystoupení na slovenském Infernofestu 2008 na hlavní scéně a v opravdu zajímavém čase.

[editovat]2009

Kapela hraje jako předkapela na turné skupiny Arakain a na velkých festivalech v ČR.

[editovat]2010

Skupina vítězí hned ve dvou soutěžích: české kolo Wacken Metal Battle, které skupině zajistilo hraní na festivalu v německém Wackenu a v soutěži s názvem MetalGate Massacre. Kapela vydává za pomoci metalgate.cz svůj druhý studiový počin s názvem Neser!. Ten má velmi dobrou odezvu. Vystupuje na Metalfestu, Benátské Noci, Noci plné hvězd a Master of Rock dále Basinfirefestu atd.

[editovat]2012

Vystupuje na českém Metalfestu a má desítky koncertů po celé ČR. Skupina vydává nové CD s názvem Neonarcis, které má opět výborné ohlasy a zájem o něj je obrovský. Při příležitosti křtu kapela modernizuje své masky.

[editovat]Sestava

Diskogrfie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama