Nevzdávej se 5. díl Konec!!!

20. července 2012 v 6:00 | Sabí
Další dílek ale má to cenu sem psát. Prostě jeden díl povídky na týden...


Ale i tak se docela těším jaké to bude. Tak kluci začali skládat ten song a já jsem se na tom začala podílet. Bude to fakt asi paráda.
****O dva měsíce později****
Asi se ptáte, jak jde song? Ten jde báječně a mi si všichni rozumíme. A ani se mi nechce aby tohle skončilo. Já a Timo se čím dále více milujeme. A David s Pavlínou to mají stejně jako mi dva. A máme napsáno už více songů než když by to kluci skládali sami.
"Brouku, kde jsi?" volám na Tima
"Tady, pojď jsem," odpoví Timo a já ho tam najdu. A všude jsou svíčky a na stole nachystané jídlo. Jelikož je Timo vegetarián tak má část jídla bez masa a pro mě je kuřecí. Protože já jiné než kuřecí a rybí jíst nemohu. Ale on je prostě největší štěstí a dar v mém životě.
"Mi dneska budeme jíst a spát ve zkušebně jo?" zeptám se
Přikývne mi Timo a já se začnu smát. Tohle jsme tu dávno neměli, abychom spali ve zkušebně, akorát teď vím, že bude i něco více.
"Vím, že už jsme tu takhle spali tu několikrát, ale já chci abys sis ty moje zpěvačko to užila, co vůbec máma, že se už nevrátíš?" zeptal jse mě
"No nebere to dobře, ale je to moje rozhodnutí," řeknu a políbím ho. Miluju ty jeho rty a polibky. Zapomněl na úlety s fanynkami, protože má mě a nikoho nechce více než mě. Prostě zlatíčko, které pro mě vším. Začali jsme jíst a pak mě na madračce jak jsme leželi. Líbal úplně všude a ani kus nevynechal. Bylo to děsně vzrušující a já sem potom jsem tohle udělala Timovi. A ten skoro nemohl dýchat. Potom něžně do mě vnikl. "Miluji tě" řekl mi do ucha. Byla to nejlepší noc v mém životě s ním. Jako kdyby to měla být naše poslední. Měsíce ubíhali jako voda já jsem se nastěhovala k Timovi a asi jsem s nim těhotná. Aby toho nebylo málo tak Pavlínka mi oznámila, že je v tom. Moje zlato bude mít miminko a mi dvě budeme rodit skoro stejně. Bože sem čím dál šťastnější.
"Miláčku," řekne Timo
"Ano," odpověděla jsem
"Vzala bys sis mě?" zeptal jse
"Jo, tebe vždycky" řekla jsem a skočila jsem mu do náruče. Bože tohle jsem ani netušila. Budeme mít miminko a k tomu se budu s Timem brát. On je prostě začal jse chovat jinak a změnil jse. I když jsem nechtěla, ale láska dělá divy. Zrovna u nás dvou. Tak jsme začali přemýšlet na svatbu. Timo dokumentoval moje rostoucí bříško. Kde se vyvíjel buď malý Davídek, nebo Pavlínka. Je prostě střelený, ale jiné jména jse mu nelíbili a stál si za svým. Já jsem nemohla ani protestovat protože se mi líbili také. Měli jsme vydané CD a turné jsem se rozhodli udělat až později až budou prckové větší. Jak naše tak i Davida a Pavlínky. Neříkám, že jsme neměli koncert, ale pro mě to bylo čím dál více unavené. A pro Pavlínku taky. Tak se kluci rozhodli, že budou fungovat sami jako ve hudbě a mi budeme s malýma. Jako nechtěla bych slavná, ale od té doby co jsem s Timem tak toho mám místy plné zuby. A fanynky no ti mě někdy dokázali hrozně vytočit. Hlavně když pořád někdo dolízal pro podpis. Bože. V Německu zůstáváme. Ale aby Timo něčo zkoušel na fanynky tak mi řekl, že jsou pro něj tabu. Že raději bude snášet někdy ty moje nálady a s Davidem si u nás raději dá občas pivo. Svatba se nám blížila tak jsme se snažili vše stihnout dřív, než se malé narodí. Svatba se nakonec konala a já jsem ležela doma a odpočívala jsem. Pavlínka ta už rodila dřív, protože byly nějaké problémy. A má nakonec nádhernou holčičku. Timo ten zase něco kuchtil v kuchyni. A já najednou ucítila nějaké mokré.
"Timo, voda" zaječela jsem
"Co voda?" řekl Timo
"Plodová, ty střevo," odpovím a Timo začal jančit více než já. Bože ten má zase nervy, tak jsem ho uklidnila. A odvezl mě do nemocnice. Po skoro dvaceti hodinách jsem chovala našeho chlapečka. A vedle mě seděl Timo a usmíval se jako andílek. Tak jsme nakonec dopadli docela dobře. Klukům šla více hudba a jako rodina jedna velká si rozumněli… A naše láska byla silnější než střelené fanynky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama