Láska na první pohled 2. díl

29. července 2012 v 11:32 | Sabí
"Ahoj Timo, tak tohle je moje kamarádka Nikola," řekne Diana a já jí ze zdvořilosti podám ruku. A David to udělá stejně. A když se jí podívám do očí, tak nejsem schopný říct ani slovo. Tak nádherné oči a obličej jsem nikdy neviděl. Akorát sem na jí usměju…


****Nikola****
Timo se mi díval do očí několik minut, ale ne jako kdyby to bylo násilím ale normálně mi pozoroval, jaké mám oči. A když Diana uviděla Davida tak jsem viděla, jak se jí líbí. Neříkám, že se mi Timo nelíbí, ale neznám ho.
"Půjdeme ne?" řeknu
"No jasně, ale kam?" odpoví Timo a usměje se na mě. A kruci asi spadnu. A hned se vedle mě objeví Diana.
"Jdeme a jedno kam?" řekne Diana
"Klid holka," řekne Diana
"To nejde, já… sem… asi… zamilovala… Bože já nevím," odpovím
"Vidím to na tobě, uklidni se prostě se mu nedívej do očí," řekne Diana
"A jak? Hm?" odpovím
"No tak to nevím…" řekne Diana a hned se vedle mě objeví Timo s Davidem. Tak všichni kecáme… A procházíme dále ulicemi. No je tu krásně a kluci nás zavedou až na konec města na nějakou louku a vytáhne kameru.
"Tak co nám hezkého povíš?" zeptá se Timo
"Ehm… Nic…" řeknu a usměju se
"Bože ženský, vy jse stydíte?" odpoví Timo a Diana s Davidem vylezou na strom.
****Diana****
"Myslíš, že nás tu najdou? Blbnou jako malý děti," řeknu
"No nevím, ale po dlouhé době vidím Tima trochu šťastného," odpoví David a podívá se na mě. Kouká mi přímo do očí. Pak se pomalu začne nahýbat na mě. Dá mi ruku ke krku a cítím, jak má blízko obličej, že naše rty jsou kousek od sebe. Jenom nějakých pár centimetrů. A pak už jenom cítím jeho rty na těch svých. Má je neuvěřitelně jemné a líbá mě něžně ale zároveň vášnivě. Líbáme se tam dlouho.
"Hej vy dvě hrdličky," zařve Timo
A já se podívám dolu, Timo nás musel nějakou dobu pozorovat. Tak jse jenom usměju a David ten skočí a mě popobídne, skočím dolů přímo do náruče. Akorát David neudrží rovnováhu a spadne semnou na zem. A tam se řehtáme jako největší exoti na světě. Timo s Nikolkou taky. A pak Niky vytáhne foťák a vyfotí nás. Nějak mi to ani nevadí. A prý jestli vyfotíme jí a Tima. Já souhlasím a vezmu si od ní foťák. Timo vezme Niky do náruče a dá ji pusu na tvář. A já je vyfotím. Takhle tam blbneme společně dlouho. Mám několik fotek z Davídkem i jak se líbáme. Kluci mají několik společných a mi taky. Jelikož podle kluků jsme nádherné tak máme i nádherné fotky.
"Diano, můžeš sem na chvíli," řekne mi David
"Jo jasně," řeknu a jdu k němu. Popojdeme kus dál…
"Ehm… Dianko nechtěla bys semnou… chodit…?" řekne David a poznám, že má trochu strach
"Jo budu," odpovím a usměju se. David ten je šťastný, jako kdyby mu bylo pět a dostal k Vánocům hračku. Když přijdeme zpět tak David mu plácne po ruce. A Niky začala chodit s Timem. Ale dá si ještě na čas s vším. Potom jí volali rodiče. No jo kontrola ☺ Potom jsme šli zpět do města.
"Mi budeme muset domu," řeknu
"Jo fajn v pohodě," odpoví David
"Můžeme vás alespoň doprovodit?" zeptá se Timo
"Jasně můžeš," odpoví Niky a jdeme k baráčku, kde bydlíme. Jsme kecali a kecali. Potom, když jsme dorazili k našemu baráku. Tak jsme rozloučili.
"To budou nejlepší prázdniny na světě s Timem" řekne Niky sebou na postel a usměje se
"Co mám říkat já, budou to fakt nejlepší. Akorát jak řeknu potom Davidovi, že sem si našla školu v Česku," řeknu a zaplní se mi oči slzami.
"Nebul teď na to nemysli," řekne Niky a obejme mě… Povídáme si takhle hodinu. A dojde mi, že máme skoro měsíc před sebou. Raději to řešit teď nebudu. Ale za nějakou dobu to musím začít řešit.
***** O měsíc později ******
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama