Láska na první pohled 1. díl

28. července 2012 v 16:29 | Sabí
Byl léto a já jsem zrovna procházela parkem. Dívala jsem se okolo sebe a poslouchala jsem zpěv ptáků. Německy jsem skoro neuměla, tak sem raději chodila takhle do přírody, místo ruchu velkoměsta.

Asi říkáte, co dělám v Německu, když neumím německy. Tak to řeknu jednoduše. Moje matka se odstěhovala a tátovi se nechtělo zůstávat v našem starém bytečku na konci Prahy. Tak tatínek uměl plynně německy tak se rozhodlo pro Německo. Já akorát umím trochu anglicky. Procházím se a přemýšlím o životě. Nakonec jsi, sednu na břeh řeky a pozoruju vodu, jak pomalu teče a teče a kachničky sbírají si potravu. Je tak akorát léto. Parno na slunci, ale mě už to celkově ani nevadí. Moje krásné bílé šaty svítí všude, jako kdyby šel anděl. A pak najednou se ozve rána, jako kdyby někdo skočil do vody.
"Hej, dělej, skákej taky," zařve někdo a stejně mu rozumím tak pár slov a ozve se další rána. Tady někdo se naučil lézt do řeky, když je horko. No to já zase moc nemusím já si hezky zajdu na koupaliště. Asi říkáte, že jsem nějaká namyšlená fiflena. Ale to není pravda. Neříkám, že voda v řece není nádherná. Vlezla bych tam taky. Ale tady jde o to, že marodím na ledviny a podobně. Tak mi to táta zakázal někam takhle lézt. Tak se nakonec zvednu a jdu po tom mostě, kde ti osoby skákali. A najdu tam stát kluka. Který se na mě podívá.
"Hej Timo, nečum tam na nějakou babu a skákej," zařve jeden z nich.
"No jo, počkej," řekne Timo a doběhne mě
"Hej jak se jmenuješ?" zeptá se mě Timo
"Diana proč?" řeknu, divím se, že šel na mě s angličtinou. Ale krásné oči má to se musí přiznat.
"Jen tak. Nechtěla bys zítra sem přijít v jednu," optá se mě
"No možná, Měj se," řeknu a odejdu. Timo ten zůstane stát
****Timo****
Asi jsem uviděl a potkal anděla. Byla tak nádherná. Modré oči a černé dlouhé vlasy. Prostě krásná. Zůstal jsem tam ještě chvíli stát a pozoroval jsem ji. A pak jsem skočil do vody. Musel jsem na ní přestat myslet.
"Ty vole na koho jsi tam čuměl?" zeptal jse mě David
"No víš, že ani nevím. Tak holka byla jako anděl. Prostě nádherná," řeknu
"Doufám, že ses nezamiloval?" zeptá se mě Jan
"Nevím a nechci to řešit," odpovím a ponořím si hlavu do vody. Začneme blbnout jak malý parchanti ve vodě. Ale stejně já ji pořád v hlavě mám. Do prdele snad jsem se doopravdy nezamiloval. Podle Davida jsem tu jenom na chvíli.
****Diana****
Měl tak krásné oči, ale stejně nevím, jestli si mám tady s někým začínat, ale popravdě jse mi líbí. Dojdu domů a tam nikdo. Akorát vzkaz od táty, že šel něco ještě něco po zařizovat. Tak jsem si do pokoje lehla na postel a přemýšlela jsem o něm. Tak nádherného chlapa jsem dlouho neviděla. Bože ať mi z té hlavy vypadne, ale nějak se mu nechtělo. Zítra, že mám přijít na ten most. No tak fajn. Beru to. Akorát nevím co na sebe. Tak jdu ke skříni a začnu se prohrabovat mezi věcmi. Nakonec najdu modré šaty. No jo. Ale stejně teď pařáky okolo 40°C nijak to nejde. Bože. Tak jdu si udělat večeři a za chvíli přijde táta.
T: "Ahoj anděli"
D: "Ahoj copak potřebuješ?" zeptám se
T: "No jenom ti říct, že zítra na tom mostě v jednu"
D: "Ok budu tam"
T: "Fajn. Ty nejsi Němka?" zeptá se
D: "Ne nejsem. Jak ti to došlo?"
T: " No na profilu máš Českou Republiku"
Aha tak chlapeček mi projížděl profil. No co tak si s ním píšu ještě snad do desíti do včera. Ale zábava je s ním docela dost. Tak lehnu a přemýšlím nad Nikolkou, jak chce přijet. Prostě moje zlatíčko. Alespoň jí tu na chvíli budu mít. Ona je moje spřízněná duše. Potom usnu. Ráno zjistím zděšením, že je půl jedenácté. Ale cítím, že tatínek vaří. Tak se namaluju a obleču. Jdu dolu a tatínek mi řekne, mám jít jíst. Potom vyrážím na místo. Vidím už z dálky, že je tam někdo opřený. Přijdu blíž a uvidím Tima.
"Ahoj," řeknu
"Ahoj anděli," odpoví Timo a dá mi nádhernou bílou růži
"Ou děkuji," řeknu a usměju se. Tak jse procházíme a kecáme o všem možném. Takhle jsem se s klukem dlouho nepobavila… Asi po dvou hodinách jdu zase domu a ležím na posteli přemýšlím. Ve váze mám růžičku a dívám se i do foťáku. Udělali jsme nádherné fotky. Nejvíce jich mých. Mě fotil úplně všude. Normálně ze mě udělal modelku.
****Timo****
Bože dneska byl nádherný den. Jen kdybych nemusel ji mít jenom na to jedno. Ona je nádherná a překrásná. Koukám na fotku, kde jsme společně. Jak se usmívá jako anděl. Vážně nám by to spolu slušelo. Co bych už se vysral na to spát s každou nebo nemám.
"Zdar bracha na čem přemýšlíš?" řekne David
"No dneska jsem byl s tou holkou z toho mostu a nějak nejde mi na ní přestat myslet," odpovím
" No taky pěkný. Co zamýšlíš?" řekne David
"No chtěl bych s ní vztah," odpovím a David na mě se podívá. No taky tomu nevěří. Nechám to být. Říkala, že má jí přijet kamarádka. Kdy to říkala snad zítra. Ale prý zítra ji nemám shánět, že se mi ozve na facebook.
Další den jsem zase na facebooku a zatím se neozvala jse se. A pak mi někdo volá na telefon a je to neznámé číslo tak to vezmu.
"Ahoj Timo tady Diana," řekne Diana
"Ježíš ahoj, kde jsi vzala moje číslo?" řeknu
"To jsou tajné zdroje. Ty jsi kde?" řekne Diana
"No jsem v nahrávacím studiu proč?" řeknu
"Nahrávacím studiu? To si mi včera neříkal nic. No jen tak přijela mi kámoška a chtěli jsme jít ven," řekne Diana
"No promiň, vysvětlím ti to, až na to bude vhodná doba. No jasně tak se sejdeme v parku na náměstí a já vezmu kámoše nevadí?" řeknu
"Ne vůbec tak za hodinku?" odpoví Diana
"Ok, tak zatím se měj," řeknu a zavěsím. Kruci, kde vzala moje číslo. No nevím, jestli jsem ho nedával včera. No nic. S klukama se rozejdeme domu. A s Davidem jdeme pomalu k parku. Potom uvidím dvě holky, jak tam sedí a něčemu se smějí. Hned poznám Dianu a to asi vedle ní bude její kamarádka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 izzie-28 izzie-28 | Web | 28. července 2012 v 16:39 | Reagovat

dobrý dess ¨:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama