Nezapomeň 2. díl

28. června 2012 v 12:39 | Luxorka--->Sabí

Šli zase zkoušet, ale Max měl myšlenky jinde a ne, kde měli být doopravdy. Zkouška rychle skončila a šel zase na splav a čekat jestli se tam neobjeví. Ale když tam přišel tak tam seděla nějaká osoba. A Max přidal do kroku.
"Zoe?" řekl Max
"Ano," odpověděla a usmála se na něj. A Maxovi začalo hřát hrozně moc srdce a byl štastný, že má u sebe svojí lásku. Nechtěl aby to skončilo i když nevěděl na jak dlouho tu bude. Ale dodržela to co řekla, že se vrátí od té doby tam každý den chodil a čekal na ní. Kdy příjde. Byla krásnější než byla předtím. Seděli u splavu dlouho do noci a nechtěli jít nikam pryč. Milovali se a byly konečně štastný.
"Mohu tu už být na furt lásko," řekla Zoe
"Opravdu už mi nikam neodjedeš?" odpověděl Max
"Už nikam, bez tebe nikam. Navždy spolu?" řekla Zoe
"Jo navždy spolu miláčku," řekl Max a políbil jí dlouze a pak šli k němu domu. A měli celou noc jenom pro sebe, ale nebyla jen jedna ale mnoho.
"Dobré ráno miláčku," řekl Max
"Dobré ráno, kam jdeš?" zeptala se Zoe
"Za klukama do zkušebny," odpověděl Max
"Počkej ty zpíváš nebo na něco hraješ?" zeptala se Zoe
"No mi máme z klukama skupinu," řekl Max
"Aha a jméno?" zeptala se Zoe
"Killerpilze…" odpověděl Max
"No já vás poslouchám, hlavně od té doby co sem od tebe odešla," řekla Zoe a usmála a Max ten jí objal a začal jí líbat. Rukou jí zajel pod triko a skončili opět v sobě. Milovala ho Zoe a bylo jí jedno jestli je slavný nebo ne. Milovala ho takového jaký on je. Poprvé to Max poznal. Že není ona s ním kuli jeho slávě, ale proto jaký on je. Jaké má srdce a povahu. Kuli toho tak milovala. Nedokázala bez něj být, tak Max šel za klukama aby jí poznali. Jeho dlouho letou lásku, pro kterou jenom žil. Aby jí potom mohl milovat naplno.

Pokračování příště
Prosím komentáře jestli se vůbec líbí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama