Nezapomeň 1. díl

26. června 2012 v 6:01 | Luxorka
Seděla na betonu u splavu. A přemýšlela o svém životě. Nenáviděla ho ani ho trochu nebyla rada žije. Nevnímala vůbec okolní svět ani to že tam nebyla sama. Jenom pozorovala vodu a přemýšlela.


"ahoj co tu děláš tak sama,"ozvalo se za ní, ona sebou trhla
"ehm… Co? "odpověděla a podívala se za sebe a uviděla kluka stejně asi starého jako je ona sama.
"přemýšlím, "odpověděla
"a mohu s tebou? "zeptal jse a ona kývla pro souhlas.
"já jsem Max a jak jse jmenuješ ty?" řekl Max, když si k ní sedl
"já jsem Zoe," odpověděla Zoe
"rád tě poznávám," řekl Max a usmál se. Měj krásný úsměv a Zoe se začal líbit. Sedl jsi vedle ní a neříkal nic. Jenom pozoroval Zoe. Potom se zvedla a začala se svlékat do plavek. A Max pochopil, že chce skočit do vody. Tak si sundal triko a boty. Zoe se rozeběhla a skočila do vody. Byla krásně studená a začala plavat. Potom skočil Max za ní. A připlaval k ní.
"jsi hrozně krásná," řekl Max a Zoe se jenom usmála. On k ní připlaval a díval se jí hluboce do oči. Ani jeden nehnul někam jinde. Potom se k ní začal nahýbat a jejich rty byly jenom kousek od sebe. A pak jí políbil. Líbali se spolu hrozně dlouho.
"budu muset" řekla Zoe
"dobře budeš tu zítra?" odpoví Max a ona udělá, že neví. Pak odešla a neustále si opakovala ten polibek jdiť ho ani nezná, ale zamilovala se do něj. Potom pomalu se začínají oba dva poznávat. K ten splav pamatoval jejich první milování a první miluji tě. A to že mu Zoe řekla, že musí odejít pryč.
Po pěti letech
Je to už pět let co Zoe odešla Max se z toho těžko dostával ale ona na něj 'nezapomeň já se jednou vrátím a setkáme se opět u splavu'. Max seděl na židli a vzpomínal na ty všechny věci co se Zoe zažil. Ani kluci ze skupiny nevěděli vůbec nic. Od té doby měl holky jen na sex, ale opravdovou lásku měl, ale kdy se vrátí. Aby byly zase spolu. Každý den, chodil ke splavu a čekal tam na ní.
"Hele kamó, dělej, pojď a neseď tam jak vylekaná myš" řekl Fabi
"No jo, tady k*rva nenecháte nikoho přemýšlet a tak," řekl Max a zvedl se.

Pozn. Doufám že se alespon první dílek líbi a komentáře prosím
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama